• Ołówek

O NAS

 

Nasze Biuro rachunkowe powstało w 2003r. Obsługujemy podmioty z różnych branż. Dzięki mobilności i dobrej organizacji pracy działamy nie tylko lokalnie, ale również na terenie całego woj. śląskiego.

Obsługujemy Klientów pracując na dokumentach otrzymanych drogą elektroniczną, pocztą, kurierem jak również odbierając dokumenty w siedzibie klienta.

 

Posiadamy niezbędne uprawnienia i kwalifikacje. Certyfikaty Księgowe wydane przez Ministra Finansów uprawniają nas do prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz polisę OC będącą zabezpieczeniem skrupulatności, rzetelność i solidności usług prowadzonych przez nasze Biuro.

 

Dbamy o bezpieczeństwo swoich Klientów. Bezwzględnie dbamy o zachowanie poufności wszelkich przekazanych nam informacji i danych w trakcie współpracy oraz po jej zakończeniu.

 

Gwarantujemy wsparcie i reprezentację Klienta podczas kontroli.

 

Pracujemy na najlepszych programach księgowych dostępnych na rynku, które pozwalają nam na ciągły monitoring sytuacji gospodarczej i finansowej w prowadzonych przez nas podmiotach.

 

Do każdego z Klientów podchodzimy indywidualnie. Służymy pomocą, a świadczone przez nas usługi są wykonywane sposób kompleksowy. Zapewniamy współpracę na zasadach określanych w zawieranej umowie z Klientem.

 

Poszerzanie wiedzy, szkolenia i sumienne realizowanie zleceń umożliwiło nam stworzenie bardzo konkurencyjnej oferty. Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem zawierającym uproszczoną wycenę obsług. Ostateczna cena za obsługę księgową jest dostosowywana do indywidualnych potrzeb Klienta.

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy.